Noc s Andersenom 2016

Nezabudnuteľný večer prežili naši žiaci tretieho a štvrtého ročníka v piatok 1.4.2016 v priestoroch Žitnoostrovskej knižnice v Dunajskej Strede. Okrem pútavého kultúrneho programu, čítania rozprávok, besedy a autogramiády s pani spisovateľkou M.V. Ševčíkovou, sa žiaci mohli pohrať aj s čokoládovým kokršpanielom Gordonom. Pani spisovateľka je autorkou knihy Veľké dobrodružstvá malého havkáča.
Deti sa tiež zapojili do interaktívneho programu, ktorý pre ne pripravila teta Ildikó. Pomocou dominových kariet s obrázkami poskladali dej známej rozprávky O vtákovi ohnivákovi a morskej panne.
Po chutnom občerstvení deti dostali na pamiatku malé darčeky. Za tento zaujímavý večer, ktorý nám zostane dlho v pamäti, patrí poďakovanie pani Alžbete Ambrovičovej a pani Ildikó Pőczovej. Ďakujeme a dovidenia opäť o rok.