Nová skúsenosť

Vo štvrtok 12.11.2015 na našu školu zavítali lektori anglického jazyka, Mgr. Ágnes Lelkes a pán Simon z Veľkej Británie, aby v rámci projektu EnglishOne priamo pracovali so žiakmi viacerých ročníkov na hodine anglického jazyka.
Žiaci tretieho, štvrtého, šiesteho a deviateho ročníka mali možnosť rozprávať sa s rodeným anglicky hovoriacim lektorom pánom Simonom. Bola to pre deti výborná skúsenosť a zážitok. Simon si ihneď získal deti a tie sa ochotne rozhovorili. Zážitkom boli aj aktivity na interaktívnej tabuli, kde si žiaci mohli vyskúšať riešenie úloh podľa nového digitálneho obsahu Core Curriculum for English pre jednotlivé ročníky. Celé podujatie bolo prínosom i pre pani učiteľky anglického jazyka.