Beseda so spisovateľkou

V stredu 23. novembra 2016 do našej školy zavítala pani spisovateľka M. Vrkoslavová - Ševčíková so svojim manželom a kokršpanielom Gordonom. Vždy sa teší na podobné stretnutia. Podľa pani spisovateľky je to vždy iná beseda, iné deti, iná nálada, iné otázky. Lepších spoločníkov ako deti autorka nepozná.
Keď ju naši žiaci zasypali množstvom otázok, žiadna z nich nezostala nezodpovedaná a z každej jej odpovede vyžarovala láska k slovu, k životu, k deťom a k zvieratám. Vo veľmi príjemnej a úsmevnej atmosfére sa naši žiaci veľa dozvedeli nielen z jej života, ale aj z jej knižiek Život na štyroch labkách a Čokoládový havkáč.
Pani spisovateľka žiakom predstavila aj svoju novú knihu Šťastná Ježibaba, v ktorej predstavila tradičné rozprávky v netradičnom spracovaní.
Po skončení besedy si žiaci mohli zakúpiť knihy, ktoré im s radosťou podpísala.