Deň matiek

V každodennom zhone, plnom povinností si veľakrát neuvedomujeme ako sa striedajú dni so sviatkami, ale je jeden na ktorý by sme nemali nikdy zabudnúť, deň Matiek.
Toto slovo zaznie z úst malého dieťaťa často ako prvé.
Mama, znamená istotu, lásku a porozumenie.
Deň Matiek je špeciálny čas povedať našim mamám ako ich máme radi, čo pre nás znamenajú a vyjadriť im našu vďačnosť za všetko, čo pre nás urobili!

Dňa 12.05.2014 sa naši žiaci pokúsili vyčarovať úsmev na tvár svojej mame v podobe kultúrneho programu plný krásnych básní, pesničiek a divadielka. Po programe svoje mamičky žiaci obdarovali vlastnoručne vyrobenými darčekmi, kvetinkou a ďakovným listom na pamiatku.
Nápad, nadšenie, nadanie ako aj chuť zrealizovať milé prekvapenie nielen dievčat ale aj chlapcov 1. odd. ŠKD pod vedením p.vych. Sádovskej, nezostalo bez odozvy. Žiakov mamičky,babičky i ďalší hostia odmenili veľkým potleskom. Na tento deň budeme radi spomínať.
Ďakujeme majiteľom kvetinárstva PALMA za sponzorsky darované kvetinky.