DEŇ NARCISOV

Deň narcisov je jedinečná verejno-prospešná zbierka Ligy proti rakovine a tento rok sa koná už po 22-krát. Ulice miest a obcí v jediný deň v roku zaplavia žlté narcisy. Tohto roku to bolo v piatok 13. apríla 2018.
Každý, kto si narcis pripne na svoj odev, vyjadrí týmto gestom podporu a spolupatričnosť s tými, ktorí bojujú s rakovinou, vysiela onkologickým pacientom odkaz, že nie sú vo svojom ochorení sami, že ich boj sa týka nás všetkých a že majú našu podporu.
K tejto prospešnej zbierke sa každoročne zapája aj naša škola. Vďaka príspevkom rodičov, učiteľov, zamestnancov a žiakov základnej školy ale i ostatných dobrých ľudí naše dobrovolníčky vyzbierali 195 €, ktoré sme zaslali na účet Ligy proti rakovine.

Vďaka všetkým, ktorí sa zapojili do zbierky a prispeli tak k dobrej veci.