Deň rodiny (13.6.2015)

Už piatykrát zorganizovala naša škola a Rodičovské združenie podujatie s názvom Deň rodiny, ktoré sa uskutočnilo v sobotu 13. júna na školskom ihrisku. Podujatie sa začalo a deti sa bez okolkov rozbehli za športovými aktivitami po celom ihrisku. Chlapci sa chopili lopty a začal sa veľký futbalový súboj, ktorý svojou účasťou podporili aj futbalisti dunajskostredského DAC-u Ákos Szarka a Jakub Brašeň, ktorí si s chlapcami aj zahrali. Aj v ostatných častiach ihriska prebiehali súťaže, ktoré mohli deti absolvovať za výdatnej asistencie rodičov a pedagogičiek našej školy. Skok na trampolíne, preťahovanie lanom, skákanie cez švihadlo či hod loptou do cieľa boli ďalšie disciplíny, ktoré deti s radosťou prekonávali. Maľovanie na tvár zaujalo nielen dievčatá, ale aj chlapcov. Tí, ktorí si zakúpili lístok do tomboly sa potom mohli tešiť z výhry, ktorú získali pri žrebovaní tombolových lístkov. Po tombole nasledovala ochutnávka kotlíkového guláša. Bol to krásny deň so všetkým, čo k tomu patrí.