7. DEŇ RODINY 2017

Sobota 17. júna sa niesla v znamení 7. ročníka tradičnej akcie našej školy Dňa rodiny. Z roka na rok sa do tejto akcie zapája viac a viac našich žiakov, ich rodičov, starých rodičov, súrodencov, učiteľov i priateľov školy. Poslaním tejto aktivity je nielen spoločná zábava či športovanie, ale hlavne vzájomné spoznávanie sa a utužovanie dobrých vzájomných vzťahov.
Počas celej akcie vládla vynikajúca nálada. Účastníci si spoločne zacvičili, zatancovali i zaspievali, zasúťažili a porozprávali sa o všeličom. Výdatne si pochutnali na úžasných palacinkách, koláčikoch či guláši. Pre mnohých bola určite zaujímavá aj tombola, do ktorej venovali ceny mnohí sponzori, za čo im patrí veľká vďaka. Výťažok z predaja tombolových lístkov bude venovaný na zakúpenie učebných pomôcok. Veľká vďaka rovnako ale patrí hlavnej organizátorke akcie novej predsedníčke Rodičovského združenia pani Veronike Markovičovej a ako i všetkým ostatným, ktorí sa podieľali na príprave a zdarnom priebehu tohtoročného Dňa rodiny. Už teraz sa všetci tešíme na ďalší 8. ročník.