8. DEŇ RODINY

V sobotu 16.júna 2018 sa učitelia, žiaci, rodičia a ostatní priaznivci našej školy stretli na 8.ročníku Dňa rodiny, ktorý organizovalo Rodičovské združenia pod taktovkou pani Veroniky Markovičovej. Tohtoročný deň rodiny sa niesol v znamení Školskej športovej olympiády, v rámci ktorej si na úvod spoločne deti aj rodičia zacvičili aerobik, potom žiaci absolvovali rôzne netradičné športy - beh cez prekážky, gymnastické cvičenia, preťahovanie lanom, loptové hry, maľovanie na asfalt. O pohostenie sa postarali rodičia aj učitelia, ktorí priniesli napečené rôzne koláčiky, pagáčiky a palacinky, oteckovia uvarili výborný kotlíkový guláš. Vďaka sponzorom si deti mohli pochutiť na čerstvej prírodnej šťave z jabĺčok a pomarančov. Vyvrcholením úspešného dňa bola tombola, na ktorú sa tešili všetky deti.
Naše poďakovanie patrí všetkým, ktorí pomohli k úspešnému priebehu Dňa rodiny ako aj všetkým sponzorom, ktorí prispeli do tomboly.