DEŇ SENIOROV

Každoročne na jeseň všetci prejavujeme úctu občanom skôr narodeným, ktorých vlasy sú na jeseň života postriebrené šedinami a ktorých konanie je obohatené veľkými životnými skúsenosťami, ktoré odovzdávajú nám neskôr narodeným.
Talent, spev a nadšené tváre - to je to, čo vystihovalo milú slávnosť, ktorá sa konala v utorok 23. októbra 2018 v školskej jedálni. Do kultúrneho programu sa zapojili žiaci všetkých ročníkov prvého stupňa, ktoré navštevujú školský klub detí pod vedením pani vychovávateliek. Deti si pripravili slovenské ľudové pesničky známe i menej známe (už tak trocha zabudnuté), tančeky, básničky, dokonca i krátku divadelnú scénku. Celé vystúpenie sa nieslo v duchu jesenných farieb ako symbol farieb, ktoré nás sprevádzajú celým životom od detstva až po starobu.
Opäť si môžeme povedať, že sme zažili jeden deň plný úsmevných spomienok, zážitkov, deň plný nadšenia a dobrej nálady. Kultúrny program naplnený hudbou, spevom a tancom bol príjemným spestrením nielen týchto jesenných dní, ale predovšetkým prispel aj k spríjemneniu života našich starkých.
Lúcili sme sa slovami: "Tešíme sa na Vás opäť o rok, dovidenia!" a voňavým darčekom.

vedúca ŠKD Mgr. Kristína Sádovská