Detská osobnosť školy 2020

V pondelok 29.6.2020 sa na Mestskom úrade v Dunajskej Strede konala tradičná slávnosť, na ktorej primátor mesta JUDr. Zoltán Hájos odovzdával ocenenia Detská osobnosť školy 2020 žiakom, ktorí boli navrhnutí z jednotlivých základných škôl v meste.
V školskom roku 2019/2020 boli pedagogickou radou navrhnutí žiaci Michaela Kalná (3A), Lýdia Anna Ravaszová (6A) a Michaela Marhefková (9A). Všetci ocenení vykazujú veľmi pekné výsledky v prospechu i v správaní a sú veľmi aktívni aj v mimovyučovacom čase. Zapájajú sa do rôznych súťaží a olympiád, reprezentujú školu na spoločenských podujatiach a všade šíria jej dobré meno.
Oceneným žiakom úprimne BLAHOŽELÁME a prajeme veľa ďalších úspechov.

V pondelok 29.6.2020 sme sa zúčastnili na slávnosti Detská osobnosť školy 2020. Žiakov privítali primátor Dunajskej Stredy Zoltán Hájos, zástupcovia primátora László A. Szabó a Attila Karaffa a študentská primátorka Bianka Bokros. Ocenení žiaci dostali diplom, knižnú poukážku a bonboniéru. Naša šikovná žiačka Miška Kalná poskytla krátky rozhovor Dunajskostredskej mestskej televízii.
V mene rodičov sa chceme poďakovať škole a pani učiteľkám za nomináciu našich detí. Ďakujeme škole za každú vzdelávaciu príležitosť (umeleckú, športovú, matematickú, jazykovú), kde žiaci môžu ukázať svoje nadanie a reprezentovať svoju školu a mesto.

Eva Kalná - matka ocenenej žiačky