Projekt DIGIŠKOLA - Elektronizácia vzdelávacieho systému regionálneho školstva

Naša škola sa zapojila do projektu DIGIŠKOLA, ktorého hlavným cieľom je modernizácia vyučovacieho procesu za elektronickej podpory. Ide o národný projekt Elektronizácia vzdelávacieho systému regionálneho školstva, ktorý realizuje Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v spolupráci s Metodicko-pedagogickým centrom a je financovaný z prostriedkov Európskej únie v rámci Operačného programu informatizácia spoločnosti. Naša škola sa do projektu prihlásila a aj uspela. Získali sme interaktívnu tabuľu, notebook a 20 tabletov na vybavenie tabletovej učebne. Každá škola zapojená do projektu sa zaviazala vytvoriť školské projekty na vybrané témy. My sme si vybrali oblasť "Máme radi Slovensko" a druhou témou je "Učím sa, učím ťa".

Naše výstupy si môžete pozrieť tu:

Projekt "Máme radi Slovensko"

Názov: Potulky Dunajskou Stredou

Multimediálna prezentácia k projektu:

Video:

Projekt "Učím sa, učím ťa"

Názov: Prvá svetová vojna

Video: