Beseda o dopravných značkách

V pondelok 30.septembra 2019 si kapitánka Sabína Baloghová z obvodného oddelenia PZ SR v DS pre naše deti z ŠKD pripravila zaujímavý riadený rozhovor spojený s prezentáciou dopravných značiek a situácií, s ktorými sa stretávame denno - denne v blízkosti našej školy.
Deťom pútavo rozprávala o dopravných značkách, dopravných prostriedkoch a o základných pravidlách správania sa chodcov a cyklistov v doprave.
Chlapci a dievčatá sa oboznámili s dopravnou výchovou formou hier, zábavných činností a aktivít. S pani vychovávateľkami v téme ešte pokračovali. Formou malovaného čítania vymysleli príbeh o malom autíčku a jeho kamarátoch, kde poznávali, rozlišovali, a triedili dopravné prostriedky, kreslili semafory. Najkrajšie výtvarné práce zdobia chodby našej školy.

Deti a pani vychovávateľky ŠKD