HUDOBNO - DIVADELNÉ PREDSTAVENIE "UJO ETOS"

V  stredu 12. apríla 2017 sa žiaci 1. až 4. ročníka zúčastnili hudobno - divadelného predstavenia o etike slušného správania a spoločenského vystupovania mládeže pod názvom UJO ETOS, ktoré uviedla umelecká agentúra Prima Nota zo Žiliny v podaní hudobníkov Vlada Kubalu a  Lukáša Turiaka.
Program bol zložený zo živého hudobného koncertu s prelínaním hovoreného slova a divadelných scénok. Ujo Etos ako divadelná postavička humorným a poučným spôsobom deťom predviedol ako by to v reálnom živote malo či nemalo fungovať. V niekoľkých krátkych scénkach žiakom vysvetlil zásady slušného chovania na chodníku, v autobuse, v cukrárni či na kultúrnom podujatí, poučil ich ako sa slušne správať voči starším osobám ale i voči sebe navzájom, ako a prečo majú byť ohladuplní a pozorní voči druhým.