Halloween párty

Jedného dňa obsadili školu príšerky z celého okolia. Boli hrozné! Prišli traja vreskoti poradcovia, ktorí poradili hlavnej bosorke, aby strašidlá IV. ročníka strašili ľudské osoby.
V celej škole bola hrozná tma a ozývalo sa kvílenie príšer. Na párty sa dotackal hrôzostrašný kostlivec, ktorý nemal čas strašiť, lebo ho uniesli na Bludného Holanďana. Vodník si odpil z čarovného elixíru a potom o sebe táral, že je dračí kráľ. Divný zombie vydával čudné zvuky ako divé prasa, až sa z toho všetky tancujúce obludy rozosmiali.
Na večeru si všetci pochutnávali na vynikajúcom guláši, ktorý im pani kuchárky uvarili z nakrájaného mäsa a z rozdrvených kostí. Dezert bol pripravený z pečeného jablka so škoricou. Všetci sa veľmi dobre zabávali až do samého konca.

Napísal: Daniel Brliť, IV.ročník