Karneval 2015

Fašiangovú párty otvorili dňa 17.02.2015 v našej školskej jedálni hostia šašo Mašo a šašo Huncút. Privítali všetky deti, rodičov i pani učiteľky ako aj všetkých prítomných. Hneď po úvodných slovách vyzvali kreatívne oblečené deti, v rôznych maskách od výmyslu sveta hrdinov či princezné, pochodujúc do kruhu v sprievode hudby, prezentovať svoje výtvory. Aby však program neostal jednotvárny naši šašovia-moderátori si pripravili niekoľko zaujímavých súťaží. Pri nich sa deti vyšantili, zatancovali. Každé súťaživé kolo sa striedalo s kolom tanečným. Nik neostal bez sladkej odmeny. Chvíle oddychu vypĺňali šašovia svojimi huncútstvami a akrobatickými kúskami, ktorými milo pobavili našich prítomných hostí a aj deti. Deti boli počas celej zábavy veľmi pekné, šikovné. Bolo veľmi ťažké určiť jasného víťaza. Porota dospela k záveru, že odmenu v podobe sladkostí a prekvapení si zaslúži každé dieťa rovnako.

Fašiangovú oslavu pripravili pani vych. Sádovská, Hegedűsová, pani učiteľky, ako aj nepedagogický pracovníci našej školy i rodičia pre všetky deti prvého stupňa. Touto cestou všetkým veľmi pekne ďakujeme.

p.vych.Sádovská