KOZMIX - VZDELÁVACÍ PORTÁL

KOZMIX je brána do sveta digitálneho vzdelávania pre žiakov 1. stupňa základnej školy a ich učiteľov. Je jednoducho prístupný z počítača, tabletu či zo smartfónu. Obsah portálu KOZMIX kladie základy pre celoživotné učenie, získavanie funkčnej gramotnosti a poznávanie základných vzťahov a súvislostí, ktoré umožnia dieťaťu orientovať sa v okolitom svete. KOZMIX predstavuje zábavnú formu vzdelávania, ktoré je moderné a efektívne. Je aj vhodným doplnkom domáceho učenia a uspokojí aj najzvedavejších žiakov.
Súčasťou tohto portálu bola aj Hviezdna súťaž s Kozmixom, do ktorej sa zapojili niektorí žiaci 2.A triedy a 4. ročníka. Za vypracovanie úloh deti získavali nálepky a vypĺňali nimi súťažné karty. Z doručených kariet boli vylosovaní výhercovia zaujímavých cien.
Šťastie sa tento krát usmialo na Karolínku Pajdlhauserovú z 2.A, ktorá vyhrala tričko KOZMIX. Ostatní zúčastnení získali diplomy.