VÝTVARNÁ SÚŤAŽ "MOJE ĽUDSKÉ PRÁVA"

Aj v tomto školskom roku sa žiaci našej školy zúčastnili 6. ročníka výtvarnej súťaže Moje ľudské práva, ktoré organizovalo Slovenské národné stredisko pre ľudské práva. Výtvarné práce našich žiačok tiež prispeli k vysokej umeleckej aj ľudskoprávnej úrovni tejto súťaže. Do súťaže sa zapojilo 33 škôl, ktoré dokopy zaslali 166 výtvarných prác. Našu školu svojimi prácami reprezentovali žiacky 6A triedy - Andrea Zipserová, Antónia Bokor a Lucia Slivová, ktoré v 2. kategórii - žiaci ZŠ 2. stupňa kreslili na tému "3 ľudské práva, ktoré by som si so sebou vzal/vzala na opustený ostrov".
Sme presvedčení, že aj takéto aktivity umožňujú žiakom hlbší osobnostný a vedomostný rozvoj, preto patria do výchovno - vzdelávacieho procesu.