NÁVŠTEVA MATEJA TÓTHA

Vo štvrtok 10. mája 2018 našu školu osobne navštívil olympijský víťaz a majster sveta v chôdzi na 50 km Matej Tóth v rámci vyvrcholenia pôsobenia Športovej akadémie Mateja Tótha na našej škole. Jeho návšteva bola odmenou a poďakovaním za športové aktivity, úsilie a úspechy žiakov.
V rámci besedy Matej Tóth porozprával žiakom o svojich prvých krokoch ako športovca, čo ho inšpirovalo a poháňalo vpred. Tiež odpovedal na mnohé otázky, ktoré zaujímali deti - od koľkých rokov športuje, či mal vážnejšie zranenia, aké boli jeho najväčšie úspechy a či mal v škole dobré známky. Na záver nasledovala autogramiáda a spoločné fotenie.
Veríme, že jeho príklad bude motiváciou i pre mladú generáciu, aby sa aktívnejšie zapájali do športovania. Ďakujeme!