NÁVŠTEVA PEDAGÓGOV Z ČESKEJ REPUBLIKY

Vo štvrtok 10. septembra 2020 sme na pôde našej školy privítali vzácnu návštevu z Českej republiky - kolegov pedagógov.
" Stáž pedagógov v krajinách EÚ" v rámci projektu Európskej únie realizovalo Gymnázium Jiřího Wolkera v Prostějove spoločne so Základnou školou Bedihošť, pričom ich cieľom bolo zoznámiť sa a porovnať systémy školstva, metódy výučby, zázemia pre učiteľov, ako i iné problémy, s ktorými sa školstvo rôznych krajín EÚ stretáva.
Návštevy našej školy sa zúčastnili pani učiteľky Ing. Viera Horňáková  (M, F, Ch) a Mgr. Veronika Kýrová (1. stupeň) zo Základnej školy Bedihošť a páni učitelia Mgr. Michal Marek (Aj) a Mgr. František Střídecký (M, IT) z Gymnázia Jiřího Wolkera v Prostějove.
Kolegom z Čiech sa naša škola veľmi páčila, o čom svedčí množstvo fotografií a ďakovný mail, ktorý sme od nich dostali.

Vážená paní ředitelko, Vážená paní zástupkyně,
chteli bychom Vám velice poděkovat za více než vřelé přijetí u Vás ve škole dnes ráno. Velmi si vážíme Vaší ochoty ukázat nám školu a podělit se o informace z každodenního života slovenského učitele (i ředitele) i o slovenském školství jako takovém. Jako vzpomínku na naši návštěvu posíláme několik fotografií.
Zvláště chceme poděkovat paní zástupkyni za energii, se kterou nás provázela a za úžasné časopisy, které jsme od ní dostali, jsou pro nás velkou inspirací a my na svých školách možná něco podobného taky zkusíme.
Paní ředitelko, paní zástupkyně, přejeme Vám i Vašim kolegům hodně energie a sil do další úspěšné práce.
Za skupinu učitelů z České republiky,

Mgr. Michal Marek
predseda predmetové komise anglického jazyka
Head of the English Department