Nový školský rok 2020/2021

Po takmer šiestich mesiacoch (s výnimkou v júni) sa otvorili brány všetkých škôl na Slovensku, aby privítali svojich žiakov. Aj keď vzhľadom na hygienické opatrenia proti coronavírusu to bolo inak ako po uplynulé roky.
V tomto školskom roku sme privítali 63 prváčikov, teda sme otvorili tri prvácke triedy. Na slávnostnom zahájení školského roka na školskom dvore, ktorého sa mohli zúčastniť len prváčikovia a ich rodičia, pani riaditeľka Ing. Gabriela Bothová privítala vzácnych hostí - pána primátora JUDr. Zoltána Hájosa, štátneho tajomníka Ministerstva dopravy Ing. Ladislava Kmeťa a riaditeľa ÚPSVaR v Dunajskej Strede Ing. Tibora Íroa. Vo svojich príhovoroch popriali prváčikom veľa chuti k získavaniu nových vedomostí a odovzdali im milé darčeky - balíček s pomôckami na dopravnú výchovu.
Žiaci 2. až 9. ročníka sa plní sily a elánu zvítali so svojimi pani učiteľkami v triedach, kde si vypočuli ich povzbudivé slová a nové inštrukcie o prevádzke školy na najbližšie mesiace.
Všetkým žiakom našej školy prajeme úspešný školský rok 2020/2021.