Výtvarná súťaž "Ochranárik"

Okresný úrad Dunajská Streda, odbor krízového riadenia v októbri vyhlásil okresné kolo výtvarnej súťaže "Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany" so súťažnou témou na školský rok 2017/2018 "Akú záchranársku techniku som videl zasahovať a s čím by som pomohol ja".
Cieľom súťaže je priblížiť deťom a žiakom tematiku civilnej ochrany a jej prepojenie s jednotným európskym číslom tiesňového volania 112, motivovať k záujmovej činnosti, mimoškolskému vzdelávaniu, účelnému a efektívnemu využívaniu voľného času.
Vyhodnotenie súťaže sa uskutočnilo na vernisáži výstavy 1. decembra 2017 počas Národného dňa čísla tiesňového volania 112 vo vstupných priestoroch a na jednotlivých poschodiach budovy sídla Okresného úradu Dunajská Streda, Korzo Bélu Bartóka 789/3. Umelecké práce žiakov si tu môžete prezrieť do 5. januára 2018, alebo na internetovej stránke www.minv.sk/?ochranarik.
Výtvarné práce našich žiakov si môžete pozrieť aj na našej stránke.

Andrea Juhosová
Áron Kovács