Slávnostné zahájenie školského roka 2014/2015

Tento školský rok sme začali s veľkým elánom a chuťou do práce. Potešiteľné pre nás je, že na rozdiel od niekoľkých predchádzajúcich rokov sme otvorili dve triedy prvého ročníka. A preto všetkým našim prváčikom ale i ostatným žiakom chceme aj touto cestou popriať v novom školskom roku veľa zdravia, síl a úspechov.
   A čo nové čaká našich žiakov? Okrem vymaľovaných a vyzdobených tried je to druhá učebňa informatiky, nová interaktívna tabuľa a nové plastové okná vo veľkej telocvični. Najvýznamnejšou aktivitou je zapojenie sa našej školy do celonárodného Projektu inkluzívnej edukácie pre žiakov zo sociálne znevýhodného prostredia, ktorého cieľom je zaujímavou formou udržať žiakov čo najdlhšie v  škole, umožniť im popoludňajšiu prípravu na vyučovanie na nasledujúci deň s pomocou našich pedagógov a potom ich zapojiť do rôznej krúžkovej činnosti, ktorou si budú rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti.