Nový školský rok 2018/2019

A  opäť je to tu. Tak, ako každý rok i tento rok sa dokorán otvorili brány všetkých škôl na Slovensku aby privítali svojich žiakov, tak i tá naša Základná škola Smetanov háj v Dunajskej Strede. Do našej školy sa po dvojmesačných prázdninách vrátili plní sily a elánu žiaci, ktorí už do našej školy chodili, ale pribudli i noví žiaci - 46 prváčikov. Pani učiteľky Mgr. Marta Gerhátová a Mgr. Melinda Csémyová svojich malých zverencov srdečne privítali vo vyzdobených triedach a oboznámili ich s ich novými povinnosťami. Radosť aj slzy "ruka v ruke" boli súčasťou ich prvého dňa v škole, ale to nevadí, veď v škole sa naučia čítať, písať, počítať, kresliť, športovať a hromadu rôznych zaujímavých činností.
Všetkým žiakom našej školy prajeme úspešný školský rok 2018/2019 !!!