Prehadzovačka 2019

Už niekoľko rokov organizuje Súkromné centrum voľného času v Dunajskej Strede pre žiakov 2. ročníka športovú súťaž prehadzovačku, ktorej cieľom bolo aj mladším žiakom dať možnosť súťažiť a tešiť sa z pohybu a športovania. Tohto roku sa Prehadzovačka uskutočnila v utorok 3. decembra v telocvični Strednej športovej školy a zúčastnilo sa jej 9 družstiev z 5 škôl.
Našu školu reprezentovali štyria chlapci z 2A Sebastián Antal, Mark Cserepes, Nikolas Koller a Tomáš Kalný, ktorí odohrali 6 zápasov, z nich boli 3 výhry, 1 remíza a 2 prehry.
Pri záverecnom vyhodnotení organizátori nevyhlásili celkového vítaza. Každý, kto sa zúčastnil, bol víťazom, každý sa stal šampiónom podujatia a získal zlatú medailu.
Ďakujeme za toto športové podujatie a prídeme opäť o rok.