PROJEKT e - SLOVAKIA NA NAŠEJ ŠKOLE

Počas piatich dní od 13. - 17.2.2017 mali žiaci 5. až 9. ročníka možnosť vyskúšať si svoje jazykové znalosti z anglického jazyka v praxi.
V rámci projektu spoločnosti AIESEC k nám zavítali lektorky anglického jazyka Sunny z Južnej Kórey a Marina z Brazílie. Celý týždeň komunikovali so žiakmi výhradne po anglicky. Oboznámili ich s kultúrou, históriou, ale i zvláštnosťami ich rodnej krajiny.
Žiaci sa naučili aj základné frázy v kórejčine a portugalčine, spievali kórejské pesničky a tancovali s lektorkami typické tance, hrali sa rôzne hry.
Naši žiaci si túto aktivitu veľmi pochvaľovali, nakoľko takéto netradičné vyučovanie anglického jazyka im ukázalo dôležitosť ovládať aspoň jeden zo svetových jazykov.