Projekt ŠKD "Rodič, môj vzor"

Určite sa pýtate, čo je to vlastne za nový projekt "Rodič, môj vzor". Chcete to vedieť? Tak ja Vám to prezradím.
Viem, že deti, ktoré navštevujú školský klub na našej škole sú ešte veľmi malé, ale to sa raz-dva vytratí. Pár rôčkov prejde ako voda a oni sa budú musieť vybrať novou cestou života. Príde čas, keď si budú musieť zvoliť svoju profesiu, povolanie a to také, ktoré ich bude napĺňať, z ktorého budú mať radosť či také, pri ktorom budú môcť povedať, že sú štastní.
My pani vychovávateľky z ŠKD sme našim detičkám chceli trocha uľahčiť túto neľahkú úlohu tým, že k nám budeme pozývať práve našich rodičov (oteckov a mamičky), ktorí nám porozprávajú o svojom povolaní, o svojej práci. Deťom povedia všetko, čo by ohľadne ich povolania mali vedieť. A po pozornom počúvaní príde vždy rad aj na otázky, ktoré budú môcť deti položiť.

Tento náš nový projekt otváral v utorok dňa 22.1.2019 prvý otecko - pán JUDr. Jozef Horváth z Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Dunajskej Strede, ktorý si spolu s policajným technikom pre naše deti pripravil veľmi zaujímavú besedu, spestrenú odoberaním odtlačkov prstov, dlaní a aj iných častí tela. Na záver odpovedal deťom na ich zvedavé otázky o policajnom povolaní.

Už teraz sa tešíme na stretnutie s ďalšími rodičmi.

Deti a pani vychovávateľky ŠKD