ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

Športová gymnastika pre deti I. stupňa poskytuje rovnomerný rast fyzickej a pohybovej zdatnosti a ukladá veľmi dobré základy v budúcnosti pre sebadôveru človeka a sebarozvoj.
Touto cestou by sme vás chceli pozvať od januára 2017 k zápisu detí do krúžku športovej gymnastiky na našej škole, ktoré organizuje pani Kristína Újová. Deti si zacvičia na kladine, hrazde, trampolíne, kruhoch, na švédskej debne, lavičke, ako i na žinenkách, zažijú s nami nielen cvičenie ale i veľa zábavy.
Talentované a húževnaté deti majú prednostné právo zúčastniť sa akcií a súťaží prostredníctvom Slovenskej gymnastickej federácie, ktorej členom je aj naša škola.

Pondelok: 15.45 – 16.30 hod. 5 - 6 ročné deti - v gymnastickej miestnosti
Pondelok: 16.45 - 17.30 hod. 4,5 - 6 ročné deti - v gymnastickej miestnosti
Pondelok a streda: 18.00 - 19.00 hod. 7 - 10 ročné deti aj pretekári v  telocvični
Pondelok: 17.30 - 18.00 hod. pretekári v gymnastickej miestnosti
Štvrtok: 18.00 - 19.00 hod. pretekári v gymnastickej miestnosti

Nezabudnite na gymnastické oblečenie: gymnastický úbor alebo legíny s priliehavým tričkom, cvičky.