STUDŇA EURÓPY

V rámci projektu XI. STUDŇA EURÓPY - zachráň živú vodu sa v utorok 28. marca 2017 pani Mgr. Kristína Sádovská zúčastnila metodického dňa environmentálnej výchovy SAŽP, venovaného Svetovému dňu vody, ktoré zorganizoval Trnavský samosprávny kraj a Žitnoostrovské osvetové stredisko v Dunajskej Strede v spolupráci so Slovenskou agentúrou životného prostredia.
Súčastou metodického dňa bolo aj odovzdávanie diplomov a pekných bulletinov ako znak vďaky za spoluprácu na projekte X. Studňa Európy - zachráň živú vodu, pre ochranu prírody Žitného ostrova, našej prírody a pre jedinečnú pitnú vodu, ktorú tu máme.
Každá zúčastnená škola dostala aj darček v podobe malej búdky - domčeka pre hmyz, ktorý spoločne žiaci šiesteho ročníka zavesili na strom v areáli školy a v rámci enviromentálnej výchovy budú sledovať, aké rôzne chrobáčiky sa doň nasťahujú.