VEĽKÝ VÝLET NAŠICH PRVÁČIKOV

V stredu 20.6.2018 sa žiaci 1.A a 1.B triedy pod dozorom pani triednych učiteliek Marty Gerhátovej a Denisy Teleky zúčastnili celodenného výletu na hrad Devín.
Už len cesta autobusom bol pre deti obrovský zážitok. Po ceste si deti pozreli Gabčíkovo, v Bratislave si zase vyberali, na ktorú vysokú školu budú v budúcnosti chodiť - niektorí chcú byť právnici, iní ekonómovia, učitelia. Počas výstupu na Devín nám počasie neuveriteľne vyšlo, strávili sme tu krásny
čas. Deti sa oboznámili s históriou a povesťami o Devíne, prezreli si ručné práce ľudových remeselníkov, pokochali sa výhľadom na majestátny Dunaj. Následne sme sa z Devína preplavili loďou do prístavu na Fajnorovom nábreží, čo bolo perfektnou bodkou na záver.