VIANOČNÁ BESIEDKA V ŠKD

" Keď sa zapália plamienky na vianočných sviečkach a svetom znie sladká Tichá noc, anjeličkovia otvoria svoje viečka a prinesú deťom Vianoce pre radosť".
V úlohách anjelikov sa v priestoroch ZŠ Smetanov háj v Dunajskej Strede, presnejšie v školskej jedálni "na pódiu" dna 18.12.2019 v popoludňajších hodinách prebudili i deti zo školského klubu a pomocou pani vychovávateliek si tak pripomenuli, že Vianoce nie sú len o hmotných veciach, ale o príchode Ježiška na tento svet, o poslušnosti, skromnosti, trpezlivosti, dobrosrdečnosti a o láske a štastí v našich srdciach.
Radosťou a úsmevom sa rozžiarili očká všetkých detí, mamičiek, ockov, dedkov a babičiek i všetkých, ktorí prijali pozvanie stráviť pokojné predvianočné chvíle. Deti si pre všetkých pripravili nielen krásny program v podobe vinšov, kolied, básničiek, pesničiek ale vlastnoručne vyrobili sladké medovníčky.
Naše poďakovanie patrí všetkým tým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na príprave Vianočnej besiedky i Adventnej tržnice a taktiež všetkým, pomocou ktorých mohol Ježiško obdarovať všetky detičky krásnymi darčekmi.

Deti a pani vychovávateľky ŠKD Smetanov háj, Dunajská Streda