Výchovný koncert

V pondelok 25.septembra 2017 sa všetci žiaci našej školy zúčastnili výchovného koncertu na tému Finančná gramotnosť pomocou hudby, ktorú pripravila hudobná agentúra Valentína Čekovského, ktorý nadchol nielen žiakov ale i samotných vyučujúcich.
Celý koncert bol ladený v humornom duchu. Vážnu tému finančnej  gramotnosti odľahčili tóny známych hudobných skladieb zahraničných  aj slovenských interpretov, ako napr. Adelle, ABBA, Elán, IMT Smile, Jana Kirschner, Miro Žbirka a ďalší. Žiaci sa aktívne zapájali do diskusie k problematike finančnej gramotnosti, ktorú pán Čekovský skvele zapracoval do prestávok medzi jednotlivými hitmi. A tak aj pomocou spievania známych hitov sme žiakom priblížili problematiku finančnej gramotnosti a oni získali ďalšie vedomosti o správnom  hospodárení a investovaní peňazí.
Ďakujeme za skvelý zážitok!