Slávnostný zápis do prvého ročníka

Vo štvrtok 20.apríla 2017 sa v klubovni našej školy konal slávnostný zápis žiakov do 1.ročníka v školskom roku 2017/2018. V pestrom kultúrnom programe, ktorý pripravili naši žiaci so svojimi pani učiteľkami, sa našim budúcim prvákom a ich rodičom predstavil ostrieľaný moderátor Miško Gustafík, ktorý celú akciu sprevádzal humornými vstupmi a predstavil ďalších účinkujúcich, medzi ktorými nemohli chýbať speváci, tanečníci, recitátori i divadelní umelci. Na záver si odvážni budúci prváci vyskúšali svoj spevácky i recitačný talent, výtvarné či športové cítenie. Na chvíľu sa tiež vcítili do roly prváka a vyskúšali si, aké je to sedieť v prváckych laviciach. Zatiaľ sa ich rodičia oboznámili s chodom a špecifikami našej školy a spolu so svojimi deťmi si prezreli triedy a ostatné priestory školy. Už teraz sa všetci tešíme na spoločné stretnutie v septembri v novom školskom roku.